Press Room

Press Room > BOTAŞ International’da Dış Tetkik Süreci Başarıyla Gerçekleşti

26/07/2018

16-20 Temmuz tarihleri arasında CMT, PT4 ve IPT1 istasyonlarında BSI (The British Standards Institution) firması tarafından gerçekleştirilen dış tetkik süreci başarıyla tamamlandı.

Dış tetkik kapsamında; ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi için Geçiş ve Takip Denetimi, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi için ise Takip Denetimi gerçekleştirildi.

Kalite Müdürü Salih ŞAHİN, Sağlık ve Emniyet Müdürü Onur BOLSU ve Çevre Müdürü Aksel CESUR’un ev sahipliği yaptığı tetkike ayrıca Kalite Müdürlüğü’nden M. Fatih AYDEMİR, Sibel COŞKUN; Sağlık ve Emniyet Müdürlüğü’nden Fatih SOYLU, Ahmet Tuğrul KİŞİ, Refet ŞABAN, Hikmet DAĞCI ve Hakan ULAŞ; Çevre Müdürlüğü’nden ise Yücel KANLI ve Zekeriye DOĞAN refakat etti.

Kapanış toplantısının ardından tetkik sürecinin verimli bir şekilde tamamlanmasından dolayı BIL ailesine teşekkürlerini sunan BSI denetçileri, tesis edilmiş yönetim sistemlerinin sürdürülebilirliğinden ötürü de ayrıca memnuniyetlerini ifade ettiler.