Press Room

Press Room > BOTAŞ International İle Petrol İş Sendikası Arasında Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

15/09/2017

BOTAŞ International ile Petrol İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi Botaş International Genel Müdürlüğünde imzalandı.

İmza törenine BOTAŞ International Genel Müdürü Erdoğan TOZAN, Petrol İş Sendikası Genel Sekreteri Ahmet KABACA, BOTAŞ International Genel Müdür Yardımcıları Ahmet Akın, Ahmet Selim KILIÇ, Mevlüt GÖKÇE, M. Zahid KARAMOLLAOĞLU, BIL Merkez Yöneticileri, Petrol-İş yetkilileri ve BIL personelleri katıldı.

İmza töreni öncesi konuşma yapan Petrol İş Sendikası Genel Sekreteri Ahmet KABACA konuşmasında; “Bugün burada yapılan imza töreninin sevincini ve duygusunu sizlerle paylaşmak üzere buradayız. Bu yapılan sözleşme beklentilerinizi çözmek için imzalanmaktadır. Yapılan çalışma ile sizlerin beklentileri büyük ölçüde çözülmektedir. Bu çalışmada, Genel Müdürümüz Erdoğan Bey’e ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.” dedi. KABACA’nın ardından söz alan Genel Müdür Erdoğan TOZAN “Bugün çalışanlarımız için önemli bir gün ve çalışanlarımız için en iyisi neyse onun için arkadaşlarımız çalıştı. Kendimizin müdahil olduğu konularda adaletli bir şekilde adım attık. Her çalışanın eğitimine ve kıdemine göre ölçülebilir şekilde çalışma yapıldı. Tüm arkadaşlarımıza bu sözleşme hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Tören, BIL yönetim personellerinin toplu fotoğraf çekilmesi ile sona erdi.