Press Room

Press Room > BOTAŞ International'dan İftar Yemeği

BOTAŞ International tarafından her yıl geleneksel hale getirilen iftar yemeği bu yıl 6 Haziran 2017 Salı günü Ceyhan Deniz Terminali’nde gerçekleşti.

Yaklaşık 900 kişinin katılım sağladığı iftar yemeğine, Adana Vali Yardımcısı Hanlar İDEN, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Hacı İLBAŞ, BOTAŞ International Genel Müdürü Erdoğan TOZAN, Ceyhan Kaymakamı Mustafa ÜNLÜSOY, Petrol İş Adana Şube Başkanı Abdulmecit DÖNMEZ, Ceyhan ve Yumurtalık ilçelerinin siyasi başkanları, yerel idari amirler, bir çok sivil toplum kuruluşu, çok sayıda BIL personeli ve aileleri katılım sağladı.

Yapılan iftar programında konuşma yapan BOTAŞ International Genel Müdürü Dr. Erdoğan TOZAN “Şirketimiz tarafından geleneksel hale gelen iftar programlarını her sene gerçekleştirilmeye çalışacağız. Böylece ramazan ayının birleştirici, kaynaştırıcı ruhunu iyi değerlendirip birliğimizi ilelebet devam ettireceğiz.” dedi. Tozan, konuşmasının sonunda katılımcıların ramazan ayını tebrik ederek programa katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Geç saatlere kadar devam eden iftar programına aileleriyle birlikte gelen çocuklar için etkinlikler düzenlendi. Düzenlenen etkinliklerde çocuklara palyaçolar eşlik ederek eğlenceli vakit geçirmeleri sağlandı.