Press Room

Press Room > BOTAŞ International'dan İftar Yemeği

23/05/2018

BOTAŞ International tarafından her yıl geleneksel hale gelen iftar yemeği, bu yıl 22 Mayıs 2018 Salı günü Ceyhan Deniz Terminali’nde gerçekleşti.

Yoğun katılımın olduğu yemeğe; Adana Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Hacı İLBAŞ, Adana Milletvekili Tamer DAĞLI, Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali YELDAN, Adana Eski Milletvekili Mehmet Ali BİLİCİ, Adana İl Jandarma Komutanı Yusuf YALÇIN, Ceyhan Kaymakamı Mustafa ÜNLÜSOY, Yumurtalık Kaymakamı Asalet KARABULUT, Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper BOYDAK, Petrol İş Genel Başkanı Ali Ufuk YAŞAR, yerel idari amirler, bir çok sivil toplum kuruluşu ve çok sayıda BIL personeli ile aileleri katılım sağladı.

Yapılan iftar programında katılımcılara hitap eden BOTAŞ International Genel Müdürü Dr. Erdoğan TOZAN şunları ifade etti; “Bugün burada huzur ve güven ortamında biraraya gelebiliyorsak bu, güçlü devlet, güçlü millet ve güçlü orduya sahip olduğumuz içindir. Hamdolsun birlik ve beraberlik içerisinde iftarımızı yaptık. Ramazan ayı vesilesiyle bu güven ve huzur ortamının tüm İslam coğrafyasında yaşanması temennisiyle, değerli tüm katılımcılara şükranlarımı sunuyor, yaklaşan Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum”

Aileleriyle birlikte gelen çocukların da unutulmadığı programda, çeşitli etkinlikler düzenlenerek eğlenceli vakit geçirmeleri sağlandı.