Press Room

Press Room > Altınyayla Kaymakamlığından BOTAŞ International Genel Müdürlüğü ve BTC Ham Petrol Boru Hattı Şirketi Türkiye Şubesi’ne Plaket

30/10/2017

Cumhuriyet’in 94. Yıldönümü münasebeti ile Sivas - Altınyayla Kaymakamlığı tarafından ilçe merkez kapalı spor salonunda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreni yapıldı. Yapılan törende, BOTAŞ International Genel Müdürlüğü ve BTC Ham Petrol Boru Hattı Şirketi Türkiye Şubesi’ne plaket verildi.

Altınyayla Kaymakamı Musa AYDEMİR, Altınyayla ilçesinde BTC Ham Petrol Boru Hattı güzergahı üzerindeki köylerde, köy konağı tadilatı ve okulların donatım ihtiyaçlarına vermiş olduğu desteklerden dolayı BOTAŞ International Genel Müdürlüğü’ne teşekkürlerini sunmak üzere plaket ve teşekkür belgesi takdim etti. Plaket ve teşekkür belgesini BOTAŞ International Genel Müdürlüğü adına PT4 İstasyon Müdürü Cemalettin ZENGİN ile PT4 Kamu ve Halkla İlişkiler Uzmanı Kadir Levent KAYA teslim adlı. AYDEMİR, ayrıca yine güzergah üzerinde köy konağı tadilatı, güneş enerjili içme suyu sistemi ve “Kurdun Kuşun Hakkı” projesi ile hayvan sulağı yapımlarına vermiş olduğu desteklerden dolayı BTC Ham Petrol Boru Hattı Şirketi Türkiye Şubesi’ne de teşekkürlerini sunmak üzere plaket takdim etti. Plaketi, BTC Ham Petrol Boru Hattı Şirketi Türkiye Şubesi adına BTC İş Sağlığı ve Güvenliği Saha Lideri Şakir KABAL teslim aldı.

Yapılan plaket takdimi sonrası tören, ilköğrenim öğrencilerinin halk oyunları gösterisi ile sona erdi.