Press Room

Press Room > 8. Türkiye Enerji Zirvesi’nde BOTAŞ International’a Ödül

13/10/2017

Bu yıl 8’incisi Antalya’da düzenlenen Türkiye Enerji Zirvesi ödül kategorisinde “Altın Vana” Sosyal Sorumluluk Ödülüne BOTAŞ International layık görüldü.

Her yıl farklı bir ilde gerçekleştirilen ve bütün enerji piyasası oyuncularını bir araya getiren Türkiye Enerji Zirvesi, 10-11 Ekim tarihleri arasında Antalya’da düzenlendi.

Enerji ve Tabii Kaynkalar Bakanlığı ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun (EPDK) kamu ve özel sektör işbirliğiyle yerli ve yabancı çok sayıda şirketi buluşturan zirvede, Altın Vana, Altın Varil ve Altın Tüp de dahil olmak üzere dört farklı dalda ödül verildi. Bugüne kadar faaliyet gösterdiği bölgede önemli sosyal sorumluluk projelerine imza atan BIL, “Altın Vana” Sosyal Sorumluluk Ödülünün sahibi oldu.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Sn. Fatih DÖNMEZ’in takdim ettiği ödülü BIL adına Genel Müdürümüz Sn. Dr. Erdoğan TOZAN aldı.

Fuar boyunca katılımcılar tarafından yoğun olarak ziyaret edilen BIL standı, KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun tarafından da ziyaret edildi.