Press Room

Press Room > BIL ve BTC Co.’dan Ortak Sosyal Sorumluluk Projesi

29/03/2019

Isınma probleminin yaşandığı Ceyhan İhsan Demirtaş İlk ve Ortaokuluna BIL ve BTC Co. ortak Sosyal Sorumluluk Projesi yürüterek klima alımı gerçekleştirdi. Klimalar, 26 Mart 2019 Salı günü yapılan törenle Okul Müdürlüğüne teslim edildi.

Törene, Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat KOÇAK, Ceyhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Caner TAYMIŞ, BOTAŞ International Güvenlik Müdürü Abdulkadir UYSAL, BTC Kurumsal Sosyal Sorumluluk Müdürü Suna ERCAN, BTC Sosyal Yatırım Koordinatörü Duygu GÜVEN, BTC Proje Koordinatörü Prof. Dr. Mükerrem KAYA ile bazı kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Törende konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat KOÇAK "Eğitime yapılan her yatırımın bu ülkenin geleceğine yapılan yatırım olduğunu ve bu bağlamda vesile olan başta okul yetkilileri olmak üzere BIL ve BTC Co. yetkililerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Tören sonunda projeleri destekleyen BIL ve BTC Co. temsilcilerine okul öğrencileri tarafından yapılan resim ve tablo hediye olarak takdim edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat KOÇAK’tan BIL'e Teşekkür Ziyareti

Klimaların teslimi sonrası Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat KOÇAK ve beraberindeki heyet, teşekkür için Ceyhan Deniz Terminaline gelerek Genel Müdür Vekilimiz Ahmet Selim KILIÇ’ı makamında ziyaret etti.

28 Mart Perşembe günü yapılan ziyarete, Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat KOÇAK, Ceyhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Caner TAYMIŞ, Şadiye Mustafa Caf Ortaokul Müdürü Halil İbrahim ULAŞ, Ceyhan İhsan Demirtaş İlk ve Ortaokulu Müdürü Ümit AYDIN ve Müdür Yardımcısı Halil Yaldız katıldı.

Yapılan ziyarette Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat KOÇAK, yardımlarından dolayı Genel Müdür Vekilimiz Ahmet Selim KILIÇ’a teşekkür ederek kendisine günün anısına hediye takdiminde bulundu.