Press Room

Press Room > BIL’de Genel Müdür Dr.Erdoğan TOZAN’a Veda Merasimi

27/06/2018

2016 yılında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı kuruluşu olan BOTAŞ International’da Genel Müdür olarak göreve başlayan Sn. Dr. Erdoğan Tozan, Bakanlar Kurulu Kararı ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) Üyeliğine atandı.

Ceyhan Haydar Aliyev Deniz Terminali yemekhanesinde bütün çalışanlarla bir araya gelen Genel Müdür Dr. Erdoğan TOZAN yemek öncesi kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında “Her başlangıcın bir sonu vardır. Sayın Bakanımızın talimat ve görevlendirmesi ile başladığımız BIL’deki görevimizi devrediyor, yine kendilerinin tensipleri ile başka bir göreve başlıyoruz. Ülkemiz 2023 ve 2071 hedeflerine hızla yol almaktadır. 24 Hazirandaki halkımızın teveccühü ile hızına hız katarak tarihte hak ettiği konuma ulaşacaktır. Bu hizmetlerde, gayret ve alın terimizin olması bizim için büyük bir bahtiyarlıktır. Burada görev yaptığımız sürede daha iyiye ulaşmak için aşkla hizmet etmeye gayret ettik. Mutlak adalet sahibi sadece Cenab-ı Allah’tır. Bu sebeple tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor, helallik istiyorum. Sizleri sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimle Allah’a emanet ediyorum.” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından kendisine, görev süresi boyunca yapmış oldukları değerli çalışmaların anısına plaket takdim edilen Dr. Erdoğan TOZAN, tüm çalışanlarla vedalaştı.

Merasim, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.