Press Room

Press Room > BIL Enerjinin Geleceğinde Buluştu

“Energy is Future – Enerji Gelecektir” sloganıyla gerçekleştirilen 9. Uluslararası Enerji Kongresi ve Petrol Fuarı - EIF 2016’da açılan BIL standı büyük ilgi gördü. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayesinde ve TP - Türkiye Petrolleri evsahipliğinde bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen EIF Enerji Kongresi ve Petrol Fuarı’na 150’den fazla şirket katılım sağladı.

Congresium Ankara, ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen etkinliğe binlerce kişi katıldı.EIF Enerji Kongresi ve Petrol Fuarı; sektörün üst düzey yöneticileri, sivil toplum kuruluşları yöneticileri, akademisyenler ve düzenleyici kuruluşlarını bir araya getiren Türkiye’nin en büyük enerji organizasyonlarından biri konumunda.

Petrol Fuar alanında yer alan BIL standında Genel Müdürümüz Dr. Erdoğan TOZAN konuklarımızı bizzat ağırladı. ETKB müsteşarımız Sayın Fatih DÖNMEZ başta olmak üzere, enerji sektörünün önde gelen isimlerinin ziyaret ettiği BIL standı büyük ilgi gördü.BTC Ham Petrol Boru Hattı Türkiye kesimi işletme faaliyetlerinin yanısıra ziyaretçilere, BIL’in gelecek vizyonuyla ilgili detaylı açıklamalarda bulunuldu.Enerji gelecektir, BIL, geleceğin enerjisinde öncü ve etkin rol almaya kararlıdır.