Press Room

Press Room > Türkiye Petrolleri’nden BOTAŞ International’a Teknik Gezi

25/04/2019

2-3 Nisan tarihleri arasında Türkiye Petrolleri (TPAO) İş Güvenliği ve Çevre Koruma Daire Başkanlığına bağlı 8 kişilik personel grubu Ceyhan Haydar Aliyev Deniz Terminali’ne gelerek Botaş International’a teknik ziyarette bulundu.

Yapılan teknik ziyarete, TPAO İş Güvenliği ve Çevre Koruma Daire Başkan Yardımcısı Ayhan ÖZKAN, Çevre Koruma Müdürü Naci KÖSE, İSG Müdürü Orhan GÖKKOCA ve Batman, Adıyaman, Trakya bölgelerinden gelen kurum personelleri katıldı.

CMT Tank Sahası, İskele, Merkezi Kontrol Odası ve alt yüklenici NRC firmasına ait Petrol Yayılım Depolarının ziyaret edildiği teknik geziye BOTAŞ International adına ev sahipliğini, Sağlık ve Emniyet Müdürü Onur BOLSU, Kalite Müdürü Salih ŞAHİN, Çevre Müdürü Aksel CESUR ve Acil Durum Müdahale Müdürü Mahmut Enver AY yaptı.

Yapılan ziyaret sonrası TPAO İş Güvenliği ve Çevre Koruma Daire Başkan Yardımcısı Ayhan ÖZKAN memnuniyetlerini dile getirmek amacıyla bir değerlendirme ve teşekkür yazısı göndererek BIL yönetici ve çalışanlarına gösterdikleri gayret, yardım ve konukseverlikleri için teşekkür etti.