Press Room

Press Room > BIL’den Yönetim Sistemleri Belge Takdim Törenine Katılım

26/03/2019

Yönetim Sistemleri Belge Takdim Töreni, 25 Mart Pazartesi günü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih DÖNMEZ’in katılımıyla Bakanlık Konferans Salonunda gerçekleşti.

Botaş International’ın da aralarında bulunduğu Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına bağlı kuruluşların katılım sağladığı törene, Kurumumuzu temsilen Genel Müdür Vekilimiz Ahmet Selim KILIÇ, Yönetim Sistemleri temsilcilerimiz ve ilgili birim çalışanlarımız katıldı.

Törende açıklamalarda bulunan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih DÖNMEZ, kalitenin sonu olmayan bir yolculuk olduğunu vurgulayarak, amacın her zaman en iyiye ulaşmak olduğunu kaydetti. Bakan DÖNMEZ, yönetim sistemi uygulamalarında uluslararası standartlara ulaşmak için kurum olarak çaba göstermek ve bunu kurum politikası haline getirmek gerektiğine dikkati çekerek, sürekli iyileştirme yolculuğuna tüm çalışanların katılımının şart olduğunu aktardı. DÖNMEZ konuşmasının sonunda, süreçte emeği geçen bakanlık çalışanlarına, bakanlığına bağlı kuruluşların bütün yönetici ve çalışanları ile belgelendirme kuruluşlarının tamamına teşekkürlerini iletti.

Düzenlenen törende, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgelerimiz, BSI Türkiye ve DENETİK firmalarının temsilcileri tarafından Genel Müdür Vekilimiz Ahmet Selim KILIÇ’a takdim edildi.